Zgodnie z Zarządzeniem nr 63/2022 Wójta Gminy Jonkowo w sprawie ustalenia zasad organizacji i terminu dyżuru wakacyjnego dla przedszkola i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Jonkowo informuję, iż nasza placówka pełni dyżur w terminie 01.07.2022 r. - 31.07.2022 r. Z dyżuru mogą korzystać dzieci, których rodzice spełniają warunki określone w zarządzeniu. Na dyżur można zapisać dziecko:

• uczęszczające w roku szkolnym 2021/2022 do Przedszkola w Jonkowie lub oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych z terenu Gminy Jonkowo,
  • obydwojga rodziców pracujących lub rodzica pracującego, samotnie wychowującego dziecko,
  • którego rodzic w trakcie dyżuru przedszkola nie korzysta z urlopów: wypoczynkowego, macierzyńskiego, wychowawczego itp. i nie może zapewnić opieki dziecku.

Termin składania wniosków do Przedszkola w Jonkowie: do 27 maja 2022 r.

Miejsce składania wniosków: sekretariat Przedszkola w Jonkowie lub skrzynka podawcza w wejściu głównym do placówki.

Załączniki:

Zarządzenie nr 63/2022 Wójta Gminy Jonkowo z dn. 05.05.2022 r. (plik w formacie PDF, rozmiar: 63 kB),

Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 63/2022 - harmonogram dyżurów (plik w formacie PDF, rozmiar: 52 kB),

Załącznik nr 2. do Zarządzenia nr 63/2022 - zasady korzystania z dyżurów (plik w formacie PDF, rozmiar: 70 kB),

Wniosek dla dziecka, które uczęszcza do Przedszkola w Jonkowie w roku szkolnym 2021/2022 (plik w formacie do edycji w programie Word, rozmiar: 16 kB),

Wniosek dla dziecka, które uczęszcza do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej (Jonkowo, Wrzesina, Nowe Kawkowo) w roku szk. 2021/2022 (plik w formacie do edycji w programie Word, rozmiar: 16 kB),

Oświadczenia rodziców / opiekunów prawnych (plik w formacie do edycji w programie Word, rozmiar: 14 kB),

Dyżury w innych placówkach:

Wychowankowie Przedszkola w Jonkowie uczęszczający w roku szkolnym 2021/2022 mogą skorzystać z dyżurów wakacyjnych w miesiącu sierpniu, pełnionych przez oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych ( Jonkowo, Wrzesina, Nowe Kawkowo). W celu zapisania dziecka na dyżur należy kontaktować się ze Szkołami Podstawowymi.

Informacje o pełnionym przez Przedszkole w Jonkowie dyżurze wakacyjnym można uzyskać pod nr. tel. 895129137 w godz. 7:00 -15:00.