Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz składania  dokumentów określa zarządzenie nr 10/2022 Wójta Gminy Jonkowo z dnia 18 stycznia 2022 r. Kryteria na drugi etap postępowania rekrutacyjnego zostały określone w uchwale nr XV/112/2019 Rady Gminy Jonkowo z dnia 25 listopada 2019 r. – dokumenty dostępne w załączeniu.

Szczegółowa informacja o rekrutacji dostępna jest w zakładce Pobieralnia. Dokumenty w wersji papierowej można pobrać w  Przedszkolu w Jonkowie przy ul. Spacerowej 2. Wersja elektroniczna dostępna jest w zakładce Pobieralnia.

Wniosek z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów, potwierdzenie woli przyjęcia dziecka, rodzice/prawni opiekunowie składają w terminach określonych w Zarządzeniu Wójta Gminy Jonkowo.

Informacja o spełnianiu kryterium dochodu na osobę w rodzinie kandydata dostępna jest w zakładce Pobieralnia

W przypadku rozliczania podatku na rzecz Gminy Jonkowo każdy z rodziców/prawnych opiekunów składa oddzielne oświadczenie.

Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć do wystawionej skrzynki w korytarzu w wejściu do Przedszkola. W sprawie wypełnienia wniosku można kontaktować się telefonicznie z sekretariatem pod nr. tel. 89 512 91 37 w godz. 7:00 - 15:00 lub umówić się telefonicznie na spotkanie w sekretariacie przedszkola.

Załączniki:

Uchwała Rady Gminy Jonkowo nr XV/112/20219 z dnia 25 listopada 2019 r. w sprawie kryteriów rekrutacji. (format pliku: PDF, rozmiar: 292 kB)

Zarządzenie Wójta Gminy Jonkowo nr 10/2022 z dn. 18 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego (format pliku: PDF, rozmiar: 115 kB)