Zgodnie z Zarządzeniem nr 39/2021 Wójta Gminy Jonkowo w sprawie zasad organizacji i terminu dyżuru wakacyjnego dla przedszkola i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Jonkowo informuję, iż nasza placówka pełni dyżur w terminie 01.07.2021 r. – 31.07.2021 r. Z dyżuru mogą korzystać dzieci, których rodzice spełniają warunki określone w zarządzeniu. Na dyżur można zapisać dziecko:

• uczęszczające w roku szkolnym 2020/2021 do przedszkola lub oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych z terenu Gminy Jonkowo.
  • obydwojga rodziców pracujących lub rodzica pracującego, samotnie wychowującego dziecko.
  • którego rodzic w trakcie dyżuru przedszkola nie korzysta z urlopów: wypoczynkowego, macierzyńskiego, wychowawczego itp. i nie może zapewnić opieki dziecku.

Termin składania wniosków do Przedszkola w Jonkowie: do 10 czerwca 2021 r.

Miejsce składania wniosku - sekretariat Przedszkola w Jonkowie (skrzynka podawcza w wejściu głównym do placówki).

Wychowankowie Przedszkola w Jonkowie uczęszczający w roku szkolnym 2020/2021  mogą skorzystać z dyżurów wakacyjnych w miesiącu sierpniu, pełnionych przez oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych (Jonkowo, Wrzesina, Nowe Kawkowo). W celu zapisania dziecka na dyżur należy kontaktować się ze Szkołami Podstawowymi po 28 maja 2021 r.

Informacje o pełnionym przez Przedszkole w Jonkowie dyżurze wakacyjnym można uzyskać pod nr. tel. 89 512 91 37 w godz. 7:00 -15:00.

Zarządzenie Wójta Gminy Jonkowo nr 39/2021 z dnia 17 maja 2021 r. (format pliku: PDF, rozmiar: 75 kB)

Załącznik nr 1 do Zarządzenia - Harmonogram przerwy w pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jonkowo w roku szkolnym 2020/2021 (format pliku: PDF, rozmiar: 51 kB)

Załącznik nr 2 do Zarządzenia - Zasady organizacji dyżuru wakacyjnego dla przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jonkowo w roku szkolnym 2020/2021 (format pliku: PDF, rozmiar: 71 kB)

Wniosek dla dziecka, które uczęszcza do Przedszkola w Jonkowie w roku szkolnym 2020/2021 wraz z oświadczeniami:

Wniosek dla dziecka, które uczęszcza do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej (Jonkowo, Wrzesina, Nowe Kawkowo) w roku szkolnym 2020/2021 wraz z oświadczeniami:

Oświadczenie rodziców o niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego, macierzyńskiego, wychowawczego: